Portowa 17

Słupsk

Umów się na grę

888 563 532

}

Godziny Otwarcia

9:00 – 20:00

Umów się na grę

888 563 532

Godziny Otwarcia

9:00 – 20:00

Portowa 17

Słupsk

O Nas:

Witamy na najbardziej atrakcyjnym polu paintballowym w Słupsku i okolicy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w grach terenowych na polach zamkniętych oraz w przestrzeniach otwartych. Braliśmy czynny udział w organizowaniu rozgrywek paintballowych w wielu miejscach na terenie województwa pomorskiego i zachodniopomorskiego. Z naszego doświadczenia skorzystały zarówno duże firmy, osoby prywatne oraz instytucje samorządu terytorialnego. Mieliśmy też możliwość organizowania rozgrywek dla wojska w ramach ćwiczeń poligonowych.

Rozgrywki odbywają się na polu paintballowym o wymiarach ok. 100 na 60 metrów. Na nim usytuowane są przeszkody zbudowane z drewna, opon, starych samochodów oraz beczek. Na środku stoi drewniany domek, który stanowi centralną bazę dla graczy. Na obu końcach terenu znajdują się bazy, z których gracze przeciwnych drużyn rozpoczynają grę. Całość otoczona jest profesjonalną siatką, umożliwiającą osobom niebiorącym udziału w grze obserwowanie potyczki.

Jednocześnie w rozgrywce może uczestniczyć nawet 30 osób. Jednak w przypadku grup większych niż 20 osób obowiązuje podział na drużyny po 10 osób.

Kompletów sprzętu

Wystrzelonych kulek

%

Satysfakcja grających

Ekwipunek

Oferujemy Państwu sprzęt najwyższej jakości, aby komfort i przyjemność z gry były na jak najwyższym poziomie. Każdy z graczy w ramach podstawowego pakietu otrzymuje:

  • marker Tippmann 98 ACT PS lub Tippmann FT12
  • maskę,
  • butlę HP,
  • kombinezon ochronny.

Cennik Pola Paintballowego

Regulamin Pola Paintballowego – Kliknij i przeczytaj

Formularze Zgód – Wydrukuj, podpisz i zabierz ze sobą

Masz Pytania – Kliknij numer aby zadzwonić: 888 563 532

Masz pytania? Napisz do nas.

5 + 2 =